" Kaikenkattava vakuutus, jonka auto Europe myi, niin sillä ei ollut merkitystä Hertzille. Piti ostaa uusi, 143e tuli lisäkuluja. "
" Olimme maksaneet jo vakuutuksen joka kattoi kaikki, mutta se piti maksaa uudestaan, koska se ei ollut hertzin antama vakuutus. Pitäisi ilmoittaa heti varausta tehdessä, että lisävakuutukset kannattaa tehdä tiskillä.semmoinen 120e hävisi taivaan tuuliin. "
Vastinetta rahalle: 7 Tehokkuus paikan päällä: 7 Palautuksen tehokkuus: 9 Auton kunto: 10
" Varaus sujui hyvin. "
" Auton kytkin olisi muistaakseni voinut olla paremmassa kunnossa. "
Vastinetta rahalle: 8 Tehokkuus paikan päällä: 8 Palautuksen tehokkuus: 9 Auton kunto: 7
" Avainten ja auton saaminen kentällä oli sujuvaa. Auto oli odotettua parempi ja myös palautus oli nopeaa. "
" Auto oli odotettua isompi ja parempi. Kaikki toimi hyvin. "
Vastinetta rahalle: 9 Tehokkuus paikan päällä: 9 Palautuksen tehokkuus: 9 Auton kunto: 9
" Kaikki sujui hyvin "
" Kaikki sujui hyvin "
Vastinetta rahalle: 10 Tehokkuus paikan päällä: 10 Palautuksen tehokkuus: 10 Auton kunto: 10
" Olen aiemmilla kerroilla saanut Auto Europesta hyvää ja luotettavaa palvelua. "
" Ensimmäinen vuokraamamme auto Reykjavikissa oli todella vaarallinen. Apukuskin ovea ei meinattu saada auki, kovasti repimällä onnistuimme avaamaan oven. Lähdettyämme ajamaan autolla oikea etupyörä hankasi sisälokasuojaa pyöriä käännettäessä. Jarruttaessa jarrulevyt pitivät kovaa ääntä, koska jarrupalat olivat niin kuluneet. Auto myös puolsi ajaessa oikealle puolelle. Ajoimme auton suoraan palautuspisteelle, jossa naisvirkailija hämmästyi auton huonoa kuntoa. Hän oli erittäin pahoillaan tapahtuneesta, hän ohjasi meidät takaisin vuokrauspisteeseen. Vuokrauspisteessä asiasta kerrottaessa meille hieman naurettiin, ja asiaa ei pidetty vakavan ollenkaan. Saimme kuitenkin uuden auton käyttöömme ja se toimi lomamme aikana moitteettomasti. Pahoitimme mielemme tällaisesta kohtelusta "
Vastinetta rahalle: 10 Tehokkuus paikan päällä: 2 Palautuksen tehokkuus: 10 Auton kunto: 1
" Vakuutusasiaa pitäisi täsmentää. Vaikka vakuutukset olisivat voimassa niin mahdollinen vahinko pitäisi ensin korvata Hertzille, minkä jälkeen tämän summan voisi hakea auto Europelta takaisin. "
" Loistava palvelu. "
Vastinetta rahalle: 10 Tehokkuus paikan päällä: 10 Palautuksen tehokkuus: 10 Auton kunto: 10
" Vaivaton "
" Jos kohdemaasi on Islanti, niin Hertz on sinulle erinomainen autovuokraamo "
Vastinetta rahalle: 10 Tehokkuus paikan päällä: 10 Palautuksen tehokkuus: 10 Auton kunto: 10
" Palautus ynseää kun ei ajettu jonoon.missään ei mainittu. Lisämaksua tuli tunneli maksusta kun ei sitäkään mistään voinut tietää. "
" Haku hidasta.eniten aikaa tuntui menevän vakuutus asioiden selvittelyyn. Olisiko ollut mahdollista ennakkoon ilmoittaa näistä "
Vastinetta rahalle: 7 Tehokkuus paikan päällä: 7 Palautuksen tehokkuus: 7 Auton kunto: 10
" Helppo tapa löytää itselle sopivin vuokra-auto. "
" Kaikki sujui nopeasti ja jouhevasti. Tilat siistit ja sijaitsivat kohtuu lähellä keskustaa. "
Vastinetta rahalle: 9 Tehokkuus paikan päällä: 10 Palautuksen tehokkuus: 10 Auton kunto: 10
" Toimii... "
" Autoa palautettaessa erittäin tympeä vastaanotto. "
Vastinetta rahalle: 10 Tehokkuus paikan päällä: 10 Palautuksen tehokkuus: 5 Auton kunto: 10
" Helppo ja hyvä. "
" Hyvä ja nopea palvelu ja siisti lähes uusi auto. "
Vastinetta rahalle: 9 Tehokkuus paikan päällä: 9 Palautuksen tehokkuus: 10 Auton kunto: 10
" Varasin wv golfin, minulle varattu auto kia stonic, joka on hieman pienempi kuin golf. Se aiheutti hieman hankaluutta. "
" Tyytyväinen, etenkin palautuksen helppous. "
Vastinetta rahalle: 9 Tehokkuus paikan päällä: 9 Palautuksen tehokkuus: 9 Auton kunto: 9
" Toimi moitteetta! "
" Auton palautuksessa henkilökunta kuljetti meidät lentoterminaaliin, erittäin hyvää palvelua! "
Vastinetta rahalle: 10 Tehokkuus paikan päällä: 10 Palautuksen tehokkuus: 10 Auton kunto: 10